Event Knowledge Graphs, Linked Data & Standaarden van Platform Linked Data Nederland (PLDN)
BIM-Connected was afgelopen week goed vertegenwoordigd tijdens het event Knowledge Graphs, Linked Data & Standaarden van Platform Linked Data Nederland (PLDN).
Hans Schevers noemde Wistor in zijn presentatie ‘Wat zijn de mogelijkheden van de Kadaster Knowledge Graph?’ Daarnaast gaf collega Luuk Wijnholts samen met Willem Sosef en Emil Otte van gemeente Utrecht een presentatie en demonstratie over de Objectenregistratie bij de gemeente.
Luuk Wijnholts: “Tijdens onze presentatie en demo lieten we zien hoe de gemeente Utrecht Linked Data inzet binnen hun asset informatie systeem. De kern van dit systeem is de objectenregistratie, waarin de Single Source of Truth van alle gemeentelijke assets wordt vastgelegd en beheerd. Dit fundament is gebouwd in ons data-centrisch platform Wistor.”
Geweldig om te zien hoe open standaarden en kennisdeling bijdragen aan betere informatiestromen binnen de Beheer en Openbare Ruimte van Nederland!
Dank aan Kadaster en Forum Standaardisatie voor de organisatie.
Ben je geïnteresseerd in dit onderwerp? Neem dan contact op!
#LinkedData #AssetManagement #GemeenteUtrecht #Kadaster #Wistor #Standaarden #KnowledgeGraphs